Szukaj
  • sucharscyczytaja

“Opowieści z kuchni” Ewa Łokuciejewska

“Opowieści z kuchni” Ewa Łokuciejewska

Wydawnictwo Borgis


📚📚📚📚📚📚📚

Najnowsza książka Pani Ewy jest zbiorem dość ciekawych opowieści tzw. epizodów z życia na tle kuchni. Ciekawym językiem Pani Ewa pokazuje Nam kulisy codziennego życia.

⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️

Przyznam szczerze, że pierwszą opowieść czytało mi się dość trudno, jednakże z każdą stroną z każdą opowieścią zostałam dosłownie wciągnięta. Niektóre historie są wesołe, z ciętym dowcipem jedynie dla wtajemniczonych. Niektóre są dość trudne, smutne opowieści z życia codziennego poruszą czytelnika.

💥💥💥

Do każdej opowieści autorka dołącza przepis, niektóre ciekawe – warte do zapisania i spróbowania, niektóre trudne do zaakceptowania, wręcz niemożliwe do zrobienia lub do spróbowania.


👌👌👌✌️ Niektóre opowieści zostaną ze mną na dłużej, chętnie do nich powrócę; niektóre umkną mi z pamięci.


Zachęcam Was do tej niezwykłej lektury i po jej przeczytaniu do wypróbowania co niektórych przepisów – ja na pewno to zrobię.


Opis: Nie ma drugiego takiego miejsca w domu jak kuchnia.


Właśnie tu – za kulisami codzienności, w intymnej atmosferze, wśród smaków i zapachów – toczą się najważniejsze rozmowy, podejmują najistotniejsze decyzje, rozgrywają zabawne lub przełomowe sceny.


Kuchnie w opowieściach Ewy Łokuciejewskiej ukazują bohaterów podczas pozornie zwykłych czynności i zdarzeń.


Pod powierzchnią prostych smaków, szarych dni i zatartych wspomnień kryje się jednak głębia dramatycznych, śmiesznych lub refleksyjnych przypraw ukazująca alchemię ludzkiej duszy.


W tym jednogarnkowym daniu znajdziecie 38 składników pełnych pikanterii, słodyczy albo goryczy.


To właśnie one tworzą niezapomniany, intymny smak wszystkich rozmów i wspomnień, które wynieśliście kiedykolwiek z kuchni.


#czytam #czytambolubie #czytambolubię #czytamy #terazczytam #takczytam #ksiazka #książka #bookstagrampl #literatura #kochamczytac 🌍🌍🌍🌍🌍 #czytaniejestfajne #czytanienieboli #książkoholik #kochamczytac #lubieczytac 🌏🌏🌍 #polskibookstagram #czytanietopasja #czytanieuzależnia #czytanierozwija #czytaniemoimtlenem #czytaniemymnałogiem #czytaniejestsuper #czytaniejestsexi #czytaniemojapasja #czytanietoprzyjemnosc #czytamksiążki #czytamwszędzie

0 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie