Szukaj
  • sucharscyczytaja

Lauren Kate „Upadli” Cykl: Upadli (tom 1)

Lauren Kate „Upadli” Cykl: Upadli (tom 1) Wydawnictwo MAGPo nieszczęśliwym wypadku z ogniem, który spotyka Luce i jej przyjaciela, w wyniku którego chłopak ginie, dziewczyna zostaje odesłana do „Sword & Cross” – szkoły dla trudnej młodzieży o zaostrzonym systemie kontroli, czyli innymi słowy, poprawczaka.

📚

Spodziewa się tu znaleźć spokój i możliwości do rozwiązania swoich problemów, ale zamiast tego, napotyka coś więcej, co przysporzy jej więcej kłopotów, niż kiedykolwiek… miłość.

📚


Przede wszystkim muszę zaznaczyć, że po przeczytaniu prologu, spodziewałam się czegoś kompletnie innego po tej historii - co nie znaczy, że się rozczarowałam, nic z tych rzeczy.


Ten prolog miał swoją rolę, dzięki niemu wiemy, że spotkanie głównych bohaterów to coś więcej niż przypadek czy zwykłe zauroczenie.


Bez niego uznałabym ten moment za oklepany, a tak, tylko rozbudził moją ciekawość.

📚📚


Lekka lektura szybko się czyta.


Podobała mi się i właśnie dlatego sięgnę po kolejną część.


Ciekawa fabuła, choć spodziewałam się dużo więcej emocji.


Mimo wszystko po przeczytaniu tej części pozostało wiele tajemnic, które z przyjemnością postaram się odkryć i mam nadzieję, że znajdę ich rozwiązanie w kolejnych tomach :)


📚📚📚📚📚📚📚📚📚📚

#czytam #czytambolubie #czytambolubię #czytamy #terazczytam #takczytam #ksiazka #książka #bookstagrampl #literatura #kochamczytac


#czytaniejestfajne #czytanienieboli #książkoholik #kochamczytac #lubieczytac


#książkoholizm #książkoholiczka #książkowelove #książkowezdjęcie #książkowo #książkomania #ksiazkoholik #ksiazkowelove #ksiazkoholiczka #ksiazkomania #ksiazkomaniak #lubieczytać #lubięczytać #czytaniemoimtlenem

2 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie