Szukaj
  • sucharscyczytaja

L.J. Shen „Pretty Reckless”

L.J. Shen „Pretty Reckless”

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece

Cykl: All Saints High (tom 1)Wow po prostu wow!


LJ Shen ratuje kolejne pokolenie grzeszników!


Przygotuj się.


Jest wiele niepokoju, zwrotów akcji i zwrotów akcji, postacie są w większości przebiegłe, a mimo to pochłonął mnie cały świat.


Czy spodziewałabyś się ich?

Są uprawnieni i uprzywilejowani, a na pewnym poziomie etycznie upadli, ale nie bardziej niż Daria Followhill.

Ciekawe w Darii jest jednak to, że Shen naprawdę zagłębia się w jej postać i jest w stanie sprawić, że jej postać będzie współczująca. Moje serce bolało z powodu tej rozpieszczonej księżniczki, ponieważ naprawdę czułam, że rozumiem jej losy i jej pragnienie, by być kimś więcej, ale utknąć tam, gdzie była. Uważam też, że postać Darii jest niesamowicie autentyczna ze względu na jej niepewność. Shen z powodzeniem przyjmuje tę złożoną, trójwymiarową postać i czyni ją kimś, dla kogo kibicujemy i mamy nadzieję, że zdobędzie jej HEA.


Penn to kolejna złożona postać, której lojalność jest rozdarta między rodziną a miłością. Nic nie jest dla niego łatwe, a w świecie tajemnic, z których niektóre są jego własnością, popełnia błędy, których nie zawsze można cofnąć. Znowu to, co czyni te chwile zrozumiałymi, to to, że jest młody i reaguje emocjonalnie, ma poczucie lojalności, które jest godne podziwu, i stara się poradzić sobie z nowymi emocjami, które uderzają w jego serce. Kiedy wreszcie odzyskuje przytomność, zawziętość, z jaką ściga Darię, jest dokładnie tym, czego jest warta i uwielbiam, że te dwie złamane osoby znajdują się indywidualnie i jako para.


Myślisz, że wiesz, o czym będzie „Pretty Reckless”, ale tak nie jest. Nigdy nie spodziewałam się, że Daria i Penn będą tak skomplikowani. Nigdy nie spodziewałam się zwrotów akcji, które wydają się pojawiać znikąd, dopóki nie zdasz sobie sprawy z okruchów chleba, które zostawia dla czytelników po drodze. Podkreśla również poważny problem, który nęka teraz uczniów szkół średnich - ideę doskonałości prezentowaną na zewnątrz podczas wewnętrznej śmierci. „Pretty Reckless” jest również przykładem tego, że każdy ma sekrety i części siebie, które chcą ukryć, ale w tej wspólnocie mogą znaleźć pocieszenie i zrozumienie. Jednak bardziej niż cokolwiek innego uwielbiam temat rodziny, który jest poruszany w całej historii. W rzeczywistości historia dotyczy nie tylko samej Darii, ale także Followhills. Ta rodzina jest przykładem tego, że w najciemniejszych czasach rodziny trzymają się razem, wybaczają, a nawet jeśli nie zapominają, podejmują kroki, aby naprawić to, co zostało zepsute. Ponieważ rodzinna miłość powinna być bezwarunkowa, nawet jeśli nie podoba ci się ich zachowanie.


Romans Penna i Darii, ewolucja bohaterki i problemy poruszone w „Pretty Reckless” sprawiają, że najnowsza wyprawa Shena w gatunek YA jest absolutną lekturą i idealnym sposobem na rozpoczęcie 2021!


Jedno jest pewne, nie mogę się doczekać kolejnych części serii.


„Panna Popularna i królowa szkoły ma wszystko, o czym Penn może tylko marzyć. W świecie Darii to nie pieniądze są problemem, ale wymyślanie nowych sposobów na ich wydanie.

Poznali się cztery lata temu i wtedy też złamali sobie serca. On skradł jej pierwszy pocałunek i poprosił o inne pierwsze razy. Ona zabrała mu wszystko, co kochał, i na czym mu zależało.

Teraz przyszła pora na zemstę.

Penn to najbardziej utalentowany gracz futbolu w całym stanie, a rodzice Darii już zadbali o to, aby jego potencjał się nie zmarnował. Chłopak nie tylko został ich nowym „projektem”, ale i synem.

A to znaczy, że ma bardzo dużo czasu, aby zamienić życie Panny Idealnej w piekło. Tak jak ona zrobiła to z jego życiem.”

1 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie