Szukaj
  • sucharscyczytaja

Kristen Callihan „Niegrzeczny manager”

Kristen Callihan „Niegrzeczny manager”

Wydawnictwo: Akurat @niegrzeczneksiazki

Cykl: VIP (tom 2)Pięć gwiazdek to:

1. Każda postać w tej zapierającej dech w piersiach książce.

2. Sophie Darling alias „Chatty Girl” i Gabriel Scott alias „Sunshine”. Najlepsza Para Książkowa 2016!

3. Śmiech. O Boże, śmiech ...

4. Kristen C za stworzenie Sophie, która musi być jedną z najzabawniejszych i najbardziej lubianych postaci kobiecych wszechczasów.

5. Gwiazdy rocka. No dalej, mam na myśli, kto pisze gwiazdy rocka jako drugorzędne postacie?


6. Rozdział 20. Ta scena w hotelu. Kiedy Sophie rozbiera się dla Gabriela. Cóż… powiedzmy, że warto było czekać.

7. Proza.

8. Ten epilog! Wow ... to było naprawdę emocjonalne.


Jeśli podobał Ci się Idol... spodoba Ci się również ta książka.


Jedno jest pewne, Kristen Callihan nie umie pisać źle. Jestem pod wrażeniem jej umiejętności pisania bez wysiłku. Jej słowa, zdania i dialogi po prostu płyną naturalnie, tak jak powinno być. Jej zdolność do wywoływania emocji i tworzenia pasji jest niesamowita.


Uwielbiam intensywność, jaką tworzy, kiedy opisuje intymne sceny, surowość każdej emocji, niemal namacalne połączenie między bohaterami. Wydaje się, że naprawdę przechodzisz przez wszystkie te uczucia, jakbyś doświadczała ich na własnej skórze. Ona nie mówi ani nie opisuje. Ona bezpośrednio przekazuje emocje. A ty nie czytasz; czego doświadczasz.


Przynajmniej tak się czułam.


I to nie jest jednorazowa sprawa. Dokładnie to samo stało się ze wszystkimi jej książkami. Każda książka zawiera scenę lub dwie, które są dla mnie tak niezapomniane, że wciąż dobrze je pamiętam. Pamiętasz pocałunek od Idola? Nadal mam dreszcze ...


Cóż, pierwszy pocałunek był również doświadczeniem poza ciałem. Wszystko wokół mnie przestało istnieć - dźwięki, ludzie, przedmioty, czas ... Do diabła, przestałam oddychać przez całą scenę.


Po raz kolejny jestem zachwycona talentami pisarskimi Kristen Callihan.


Pożerałam tę książkę i szczerze mówiąc, żałowałam, że nie może trwać wiecznie, ponieważ wciąż nie jestem gotowa, aby wypuścić Gabriela i nawet nie zaczynam od Sophie! Naprawdę kochałam tę pełną życia bohaterkę!


Nie chcę mówić nic więcej, ponieważ jest to książka, którą można się cieszyć i smakować! Nie spiesz się i rozkoszuj się niesamowitością tej historii!

5 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie