Szukaj
  • sucharscyczytaja

Karolina Wilczyńska „Spełnione marzenia”

Karolina Wilczyńska „Spełnione marzenia”


Wydawnictwo: Czwarta StronaKsiążka ma wielu bohaterów, których losy przeplatają się.


W dniu wigilii poznajemy Daniela, który nie może zdobyć się na trudną rozmowę z rodzicami.


Poznajemy również Panią Krystyną na co dzień opiekującą się dwójką wnucząt, która pomimo trudów życia codziennego przekazuje innym moc ciepła.
Również na naszej drodze staje Gosia ze swoim mężem Tadeuszem. Kocha ona całym sercem swojego męża, jednak on skrywa przed nią wiele tajemnic.


Pojawia się również Natalia pełna szczerej miłości do swojego Bartka. Pomimo jego choroby oraz sprzeciwu rodziców – twardo trzyma się tej miłości.


Jest również Elwira oraz jej mąż Damian, którzy żyją w zgodzie dniem codziennym. Jednak pomimo luksusu, którym obdarzył ich los – jest coś czego im brakuje do pełni szczęścia.Jest jeszcze jedna para Zbyszek i Ola, młode małżeństwo. Ona młoda matka sama borykająca się w macierzyństwie, gdyż jej mąż posiada wielką chęć zrobienia kariery. Zdobycia kolejnych szczebli w firmie przysłania Zbyszkowi to co powinno być dla niego najważniejsze.Każda historia jest trudna. Każda z tych par przeżywa swój dramat. Ich losy przeplatają się wzajemnie.


Na drodze każdego z nich pojawia się mała niewidoma dziewczynka. Mijają ją, oraz przez moment współczują jej. Jednak w danym momencie ich życiowe problemy są o wiele ważniejsze. Gdy ją mijają – nieświadomie wypowiadają życzenia, które spełniają się nie w taki sposób jakby do końca chcieli.Jest to poruszająca historia, po którą warto sięgnąć w grudniowy wieczór.Polecam Wam serdecznie.


1 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie