Szukaj
  • sucharscyczytaja

John Bellairs "Lewis Barnavelt na Tropie Tajemnic. List, Czarownica i Pierścień"

John Bellairs "Lewis Barnavelt na Tropie Tajemnic. List, Czarownica i Pierścień" jest to kolejne, trzecia już część przygód Lewisa i Sary.W tej części okazuje się, iż wszystkie wyzwania i przygody dotyczą Sary. Sara rozpoczyna podróż razem z Panią Zimmermann. Nikt nie wie co czeka na nie na końcu tej podróży.


"Zdaje się, że dla Rose będzie to nudne lato. Lewis wyjeżdża na obóz, a ona pewnie będzie snuć się sama po miasteczku. Perspektywa nudy oddala się jednak, kiedy pani Zimmermann otrzymuje list, z którego dowiaduje się, że odziedziczyła po dalekim kuzynie farmę oraz... magiczny pierścień. Florence wpada w tarapaty, a Rose musi zmierzyć się z mroczną stroną magii."
W czasie wspólnej podróży poznajemy rozterki dziewczynki, która zaczyna dorastać. Ma ona swoje przemyślenia, jak to będzie za miesiąc czy dwa, co będzie we wrześniu, gdy wróci do szkoły. Czy Lewis nadal będzie jej przyjacielem.
Warto kontynuować przygodę wraz z Sarą oraz Lewisem. Czekają na Nas kolejne tomy przygód...@mamania


www.mamania.pl


#book #bookstagram #książka #booklover #reading #czytambolubie #czytam #books #poland #książki #instabook #bookstagrampl #bookworm #ksiazka #love #polishgirl #polska #instagood #warsaw #read #relax #bookish #coffee #czytaniejestsexy #photography #photooftheday #bookaddict #czytambolubię #czytanie #warszawa1 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie