Szukaj
  • sucharscyczytaja

Jennifer L. Holm i Matthew Holm „Trzymaj się Sunny!”

Zaktualizowano: 18 mar 2020

Coś na wieczór dla młodego czytelnika 📚

Jennifer L. Holm i Matthew Holm „Trzymaj się Sunny!”Kolejna część serii o Sunny która ponownie mówi trudnych sprawach, które mogą przydarzyć się każdemu z Nas w każdej rodzinie. Trudne momenty sprawiają, iż pojawiają się łzy, a także kłótnie oraz smutek.


Sunny – to dziewczynka, która dzielnie daje sobie radę każdego dnia, też ma chwile, które sprawiają, iż pojawia się słabość, zmniejsza pewność siebie i pojawiają się wątpliwości. Potrzebuje kogoś obok siebie kto doda jej otuchy, uwierzy w nią i tak po prostu przytuli.


Tylko czy inni w rodzinie o tym pamiętają?


Czy my zauważamy to w Naszych dzieciach?


Czy pamiętamy o tym, że czasem wystarczy po cichu przytulić czy to dziecko, czy to dorosłego, aby dodać otuchy oraz dać wsparcie?


„Po powrocie z wakacji Sunny musi poradzić sobie ze szkołą, z domem, z małym braciszkiem. Nawet Dale, z którym widuje się tylko wtedy, kiedy przyjeżdża do domu z internatu, jest jakiś inny.Sunny tęskni za bratem sprzed lat, który bawił się z nią i zawsze potrafił ją rozweselić. Teraz Dale jest milczący i ponury, nie cieszy się nawet z własnoręcznie przygotowanego prezentu pod choinkę.” 📚👌


Sunny jest upartą dziewczynką. Jej chęć osiągnięcia swojego celu, doprowadził do tego, iż mój dziesięciolatek już dwukrotnie sięgnął po ten komiks.Jej upór doprowadza do tego, że jej starszy brat otwiera się. Jest szansa na odzyskanie choć część takiego Dale jakim był wcześniej...


Sunny widzi w tym szansę. My również...

5 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie