Szukaj
  • sucharscyczytaja

J. D. Barker „Szóste dziecko”

J. D. Barker „Szóste dziecko”

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cykl: Sam Porter (tom 3)„... wszystko jest normalne, kiedy nie znasz nic lepszego”.


Czy to nie jest prawda!


Przede wszystkim, jeśli nie czytałeś poprzednich książek z tej serii, nie próbuj czytać tej książki. Mam na myśli to w najlepszy możliwy sposób. Naprawdę nie chcesz niczego przegapić. Pozostałe dwie książki doskonale układają tę książkę, a poza tym przegapisz górę historii (plus dwie naprawdę świetne książki). Uff, to wszystko, co mogę powiedzieć po ukończeniu tego.


Jeśli chodzi o tę książkę, zapomnij, co wiesz, co myślisz, że wiesz lub dokąd zmierza ta książka. To jazda Barkera i wyraźnie siedzi na miejscu kierowcy. Prowadzi nas ścieżką, która nadal jest mroczna, pokręcona i silnie uzależniająca. Podobnie jak w przypadku poprzednich książek, ta książka jest niezwykle dobrze przemyślana, doskonale skręcona i skręcony, utrzymując napięcie i napięcie. Wpisy do pamiętników, historie, detektyw z przeszłością, której nie pamięta i seryjny morderca, który jest bardzo inteligentny, zawsze o krok przed policją.

Wyraźnie ma plan, ale co to jest?

Poza tym Bishop jest na tropie detektywa, ale czy detektywowi można ufać?

Czy są tam inni zabójcy?

Komu możesz uwierzyć, kiedy wszystko i wszyscy, o których myślałeś, że możesz zaufać, nagle nie wyglądają lub wydają się zbyt godni zaufania?


W miarę kontynuacji tej książki dowiadujemy się więcej o kluczowych graczach, ich przeszłości i powiązaniach ze sobą. Ta książka nie jest dla osób o słabym sercu. Zajmuje się ciężkimi i delikatnymi tematami, na szczęście bez wielu szczegółów.


Urzekający i prawdziwy zmieniacz stron, ten nie zawiódł. W tej książce jest wielu ludzi i dużo się dzieje, nic dziwnego, że Barker miał w całym domu samoprzylepne notatki, aby opowiedzieć historię. Nadal dostarcza i mocno ukończył tę serię. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć / przeczytać, co jeszcze ma w rękawie!


Kolejnym plusem tej serii jest jej oryginalność. Jasne, istnieje wiele książek o seryjnych mordercach i pościgach za kotami i myszami, ale ta wyróżnia się sama. Barker to inteligentny pisarz, który ma wspaniały rozwój postaci. Wszystkie jego postacie są wyraziste i interesujące - nawet te nielubiane są niezwykle urzekające.


Mogę tylko powiedzieć, że jestem trochę zazdrosna o ludzi, którzy nie czytali tej serii, ponieważ będą mieli okazję przeczytać książki jeden po drugim. Czytając tę, żałowałam, że nie wróciłam i ponownie przeczytałam poprzednie, ale nie mogłam się powstrzymać, musiałam się w to zanurzyć. Zastanawiam się, jak to jest spędzać tyle czasu na pisaniu książki. Celowo czytałam powoli, żeby móc objąć wszystko głową. Kilka razy byłam zaskoczona i nie widziałam nadchodzących wydarzeń, co zawsze jest plusem.


Genialne zakończenie wspaniałej serii.


Polecam.

1 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie