Szukaj
  • sucharscyczytaja

Gabriela Gargaś „Magia grudniowej nocy”

Gabriela Gargaś „Magia grudniowej nocy”

Wydawnictwo: Czwarta StronaW tę grudniową noc magia świątecznej atmosfery rozgrzeje serca wszystkich!„W małym bieszczadzkim miasteczku mieszkańcy śnią o Świętach jak z bajki. Wśród wzgórz otulonych śniegiem, w małych domkach, w których pachnie cynamonowymi wypiekami, to marzenie może się spełnić… Czy pierwsza gwiazdka przyniesie ukojenie? Michalina już niedługo zostanie mamą. Radość oczekiwania na maleństwo zakłóca jej jednak obawa, że będzie musiała wychowywać je sama. Czy Przemek wybaczy jej dawne błędy i stworzą kochającą się rodzinę?

Przed Świętami babcia Zosia niemal nie wychodzi ze swojej cukierni „Cynamonowe serca”, bo zamówień na przepyszne pierniczki, makowce i serniki spłynęło jeszcze więcej niż w ubiegłym roku. Niefortunny wypadek sprawi, że nie będzie mogła sama dokończyć wypieków. Na szczęście ktoś chętnie jej pomoże…”W te Święta każdy odkryje coś wyjątkowego. Bo przecież najpiękniejsze podarunki od losu dostajemy, kiedy najmniej się tego spodziewamy.Grudzień to taki miesiąc, w którym stajemy się podatni na oddziaływanie różnych mocy. Gdy biały śnieg okryje świat, wydaje się Nam, że cuda stają się bardziej realne.

I choć większości z nas Grudzień mija w biegu w poszukiwaniu prezentów, to uważam, że warto znaleźć czas, by usiąść i przeczytać tą książkę.


Książka, która spróbuje Nas oderwać od trudów dnia codziennego, pozwoli Nam złapać oddech.


„Magia grudniowej nocy” zabiera nas w Bieszczady, do Złotkowa. Tu będziemy mieli okazję zajrzeć do „Różanego pensjonatu”, gdzie dowiemy się, co słychać u Michaliny, przyszłej mamy i właścicielki pensjonatu.


Wizyta się przeciągnie, bo w odwiedziny wpadnie Amelia, która opowie nam pełną emocji historię starego dworku i jego mieszkańców.To książka, po którą warto sięgnąć, by przypomnieć sobie o tak ważnych rzeczach, jak cieszenie się życiem i tym, co mamy.Polecam ją każdemu, kto poszukuje klimatycznej i ciepłej powieści.

2 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie