Szukaj
  • sucharscyczytaja

Christopher Berry-Dee „Rozmowy z seryjnymi mordercami. Najgorsi na świecie”

Christopher Berry-Dee „Rozmowy z seryjnymi mordercami. Najgorsi na świecie”

Wydawnictwo: Czarna OwcaByłam trochę rozczarowana, ponieważ dwie pierwsze osoby w tej książce, które stanowią połowę książki, to osoby, które przeczytałam w innych książkach autora i czułam, że czytam wytnij i wklej!

Może brzmieć trochę nieciekawie, ale oczywiście, jeśli nie przeczytaliście wielu poprzednich książek tego autora, to nie będzie to problem!

I jest to dobrze napisane, pozostałe tematy były interesujące i pouczające. Lubię czytać o ludziach, którzy są tak różni i zastanawiać się, ile osób jest potencjalnymi zabójcami ...


Może bardziej niż myślą profesjonaliści. Wydaje mi się, że większość idzie do służby, policji, zawodów medycznych lub staje się bardzo bogata stając na głowach innych. To byłoby dużo. Niektórzy nie odniosą takiego sukcesu. Wow, ciągle myślę, że mogę czytać o zabójcach, a potem położyć się do łóżka i od razu zasnąć. Nie jestem pewna, czy jestem normalna. Zwłaszcza gdy ktoś mówi „nie mów o tym, będę miał koszmary”.


Psychika jest dziwna, co?


Było też kilka wzmianek o sprawach, które nie były seryjnymi mordercami. Nie ma to dla mnie sensu, ponieważ książka jest dosłownie nazywana rozmową z seryjnymi mordercami.


Jeśli szukasz krótkiej porcji informacji o przypadkach, ta książka jest w porządku, ale nie omawia zbyt wielu szczegółów na ten temat.


Chociaż dowiedziałam się o niektórych przypadkach, o których wcześniej nie słyszałam, wybór, który wybrał do tej książki, wydawał się nieco przypadkowy.


Ogólnie jest to dobra, prawdziwa książka kryminalna. To szybka lektura.


„Christopher Berry-Dee, słynny kryminolog śledczy, powraca z kolejnym wstrząsającym dziełem. Rozmowy z seryjnymi mordercami. Najgorsi z najgorszych to kolejna podróż w mroczny świat potworów. Tym razem autor zapuszcza się jeszcze głębiej. Nie szczędząc wstrząsających szczegółów, analizuje życie i kłamstwa seryjnych morderców i wyjaśnia motywy ich przerażających zbrodni.

Wywiady z zabójcami, policjantami i przedstawicielami prokuratury, a także staranna analiza śledztw pozwalają czytelnikowi uzyskać bezprecedensowy wgląd w psychikę najbardziej diabolicznych ludzi na świecie.

Bohaterami książki są zarówno samotni outsiderzy, jak i szanowani członkowie społeczeństwa. Rozmowy z seryjnymi mordercami. Najgorsi z najgorszych dowodzą, że potworni mordercy mogą być znacznie bliżej, niż myślimy...”


0 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie