Szukaj
  • sucharscyczytaja

Charlie N. Holmberg „Szklany Mag”

Charlie N. Holmberg „Szklany Mag” Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Papierowy Mag (tom 2) Seria: YoungNie wiem, do diabła, co robiłam ze swoim życiem, zanim znalazłam te książki - prawdopodobnie było to coś bardzo przyziemnego i nudnego, jak zakupy spożywcze czy coś takiego. Poważnie, jestem bardzo zdenerwowana, że tak długo zajęło mi przyjęcie tej serii do mojego serca.


Te książki stają się coraz lepsze i kocham każdą sekundę! Naprawdę nie mogę się doczekać, kiedy przeczytam następne.


Uwielbiam wszystko w Ceony i przez cały czas byłam na krawędzi. Nieustannie kibicuję jej i Emery, A POTEM, GDY SIĘ CAŁOWALI!!


Ale to wszystko, co mam. POCAŁUNEK! Ale będę żyć w tym pocałunku na zawsze i na zawsze. Oczekuję więcej od tych dwóch w następnej książce. Błagam ludzi. Chcę więcej. PROSZĘ!?!


Chcę też wiedzieć, co się u diabła wydarzy w następnej książce. Kto będzie następnym złoczyńcą? Czy Ceony ponownie zostanie magikiem papieru? Czy Emery po prostu przyzna się do swoich uczuć do Ceony i po prostu OŻENI SIĘ Z NIĄ?!?

Potrzebuję teraz więcej! Chyba nie mogę czekać do kolejnego tomu!


Ta książka jest znacznie lepsza niż pierwsza.


Co mi się podobało:

- Naprawdę podobało mi się, jak ten skupiał się na magii szkła. Papier jest fajny i w ogóle, ale szkło jest o wiele ciekawsze. Uwielbiałam poznawać różne zaklęcia, które można zrobić ze szkłem, w tym znajdowanie ludzi i przechodzenie z jednego miejsca do drugiego przez szkło.


- Podobało mi się, jak subtelny i uroczy był w tym romans. Chociaż wydawało się to dość jednostronne z powodu całej „niewłaściwości” sytuacji, rzadkim przykładem romansu Thane'a. Jak jego stworzenie z papierowych róż na urodziny. Zaklasyfikowałabym w tym romansie jako zdenerwowany, ale nie do tego stopnia, żeby stał się zbyt dramatyczny.


„Dlaczego robisz to wszystko dla mnie, Ceony?” "Wiesz, dlaczego."


- Ta książka jest szybka i łatwa do odczytania. Doceniam to, bo czasami ma się ochotę na szybką lekturę.


- Ta książka jest trochę mroczna i nie przesadza. Istnieją opisy przemocy / okaleczeń (takie same jak w pierwszej książce), ale była to odpowiednia ilość i faktycznie uczyniła książkę interesującą.

0 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie