Szukaj
  • sucharscyczytaja

Bridget Collins „Księgi zapomnianych żyć”

ʕ•ᴥ•ʔ

Bridget Collins „Księgi zapomnianych żyć”

Wydawnictwo: Czwarta StronaBridget Collins napisała magicznie wyimaginowany utwór, wspaniałą opowieść o miłości.


Na tym świecie książki nie są tym, co pamiętamy, książki są dla wszystkich rzeczy, które są zniszczone i dla których ludzie nie mogą przetrwać w swoim życiu.


Są to ręcznie robione archiwa wspomnień, tajemnic, smutku i bólu prawdziwych ludzi, które po umieszczeniu w dzienniku są wymazywane na zawsze.


Są wyjątkowe.


Książki są straszne i zabronione.


Gdybym mogła powiązać moje wspomnienia z książką, zaczęłabym od czasu spędzonego na jej czytaniu. Nie żebym chciała o tym zapomnieć, ale żeby jeszcze sobie przypomnieć.


Udokumentowanie tego, jak urzekająca jest ta historia, aby mieć coś dla siebie prawdziwego.


Ta historia jest również zdumiewającą historią miłosną, ale promieniuje czystą magią i pięknem, aby zniewolić mole książkowe na całym świecie. Jest skromna i tak wzruszająca.


Ta książka to książka, której nigdy nie chcę zapomnieć, dobrze skonstruowana, pięknie napisana i serdecznie czuła.


W tej całkowicie gniewnej książce Collins zajmuje się tworzeniem złożonego świata i nadaje temu światu żywe życie dzięki dokładnym opisom czasu i miejsca, jednocześnie opowiadając poruszającą i oryginalną historię miłosną.


To Romeo i Romeo dla współczesności, z charakterystycznym portretem, który wykracza poza klasę społeczną podzieloną przez miłość Emmeta i Luciana, a ponadto historia miłosna, która również przekracza granice na wiele innych sposobów.


To genialna opowieść, która zanurza czytelnika w przeszłości, w której książki są niebezpieczne i ukryte, a bezprawna miłość grozi zniszczeniem Luciana i Emmeta.


Bardzo polecam.

ʕ•ᴥ•ʔ

0 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie