Szukaj
  • sucharscyczytaja

Brandon Mull "Baśniobór"

Brandon Mull "Baśniobór" jest to książka, propozycja dla dzieci w wieku 9 plus; zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. Mamy tu dwoje bohaterów z którymi mogą się utożsamiać."Kendra i Seth mają spędzić wakacje u dziadka. Nie są tym zachwyceni. Dziadek wita ich całą serią zakazów i przestróg.


Okazuje się jednak, że ten dziwny staruszek pełni bardzo ważną funkcję - jest strażnikiem niezwykłej krainy, Baśnioboru.Przez wieki Baśniobór był schronieniem czarodziejskich istot, żyjących według pradawnych reguł. Do dziś zamieszkują go w zgodzie zachłanne trolle, figlarne satyry, zgryźliwe czarownice, psotne chochliki i zazdrosne wróżki.Dzieci wcale nie zamierzają słuchać dziadka, który zabrania im zbliżać się do lasu. Nie wiedzą, że łamiąc zakaz, uwolnią siły zła, którym będzie trzeba stawić czoło.


By uratować rodzinę, Baśniobór, a może nawet cały świat, Kendrze przyjdzie uczynić to,, czego zawsze obawiała się najbardziej..."Jeśli dołączysz do Nas, do Naszego wspólnego czytania o przygodach Kendry i Setha, musisz wiedzieć że to dopiero początek ich przygód!2 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie