Szukaj
  • sucharscyczytaja

Anna Szczęsna „Sztuka dawania prezentów”

Anna Szczęsna „Sztuka dawania prezentów”

Wydawnictwo: Wydawnictwo KobiecePuk, puk.


Ponownie przychodzę do Was ze świąteczną propozycją książkową.


Książka ta jest idealna na prezent dla każdej z Nas, kobiety, która kocha czytać i uwielbia robić oraz pakować prezenty.


Ja to po prostu kocham…


Szukanie prezentów dla bliskich…


Pakowanie ich…


A później obdarowanie nimi najbliższych mi osób…


Patrzenie jak pieczołowicie i delikatnie otwierają zawarte w nich skarby…


Ta książka to cudowna i ciepła historia.


Opowiada o rodzinie,


Miłości


Więziach rodzinnych…


Czyli o wszystkim tym co w życiu jest ważne.


Ciepła historia.


Piękne słowa w niej zawarte.


Ta książka to idealna pozycja książkowa, aby poczuć zbliżające się święta.


Polecam całym sercem!„Boże Narodzenie spędzone w ogromnym domu z bali, tuż nad brzegiem jeziora… Kto by przypuszczał! A wszystko za sprawą tajemniczego listu od babci, który Amelia otrzymuje pewnego grudniowego popołudnia.


Na prośbę owdowiałej babki cała rodzina przyjeżdża do otoczonego malowniczym lasem drewnianego domu, by wspólnie spędzić święta i sylwestrową noc. Odcięci od świata i skazani na swoje towarzystwo, początkowo sceptycznie odnoszą się do pomysłu nestorki rodu, traktując go jako fanaberię starszej, samotnej kobiety. Skłócone od lat siostry nie mogą nawiązać nici porozumienia, a atmosfera gęstnieje niemal z godziny na godzinę.


Tymczasem Lucyna dopina na ostatni guzik świąteczne przygotowania, zastanawiając się, jak wyjawić zebranym w domu nad jeziorem najbliższym wstydliwy sekret jej zmarłego męża. Chce, aby skonfliktowane córki wreszcie się pogodziły i zrozumiały, że największą wartością jest rodzina. Najwyższy czas pogodzić się ze stratą, oczyścić atmosferę i rozprawić się ze wszystkimi mrocznymi tajemnicami.“

0 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie