Szukaj
  • sucharscyczytaja

Anna Lewicka – Trylogia Mocy i Szału „Więź”. Tom 1

Anna Lewicka – Trylogia Mocy i Szału „Więź”. Tom 1 Wydawnictwo Jaguar

Alicja, warszawska studentka, wybiera się w Bieszczady, by z dala od zgiełku miasta odetchnąć w malowniczej zimowej scenerii i poszukać odpowiedzi na kilka ważnych pytań…


Coś ciągnie ją w dzikie odstępy… Niespodziewane załamanie pogody mogłoby okazać się dla niedoświadczonej turystki tragiczne w skutkach, gdyby nie tajemniczy mężczyzna, mieszkający opodal w samotnej chacie.


Uwięzieni w śnieżycy, Alicja i Wiktor dzień po dniu stają się sobie coraz bliżsi, w końcu ogarnia ich niepohamowana, wręcz pierwotna namiętność Oboje jednak czują, że coś jest nie tak. Pochodzą z kompletnie różnych światów, a jakby znali się od zawsze. W powietrzu wisi niepojęty, dziki magnetyzm, przepojony żądzą i lękiem…


Lawina wydarzeń, mających wpływ na losy tych dwojga, ma swój początek setki lat wcześniej, a uwięzione w odmętach jeziora siły kryją żądzę zemsty, sięgająca poza czas i śmierć.


Czy potęga miłości wystarczy, by pokonać złowrogie przeznaczenie?” Książka Pani Anny Lewickiej jest ciekawą pozycją. Już od pierwszych stron pochłania Nas historia Alicji oraz jej kowenu rodzinnego. Ma wspaniałe siostry, w których ma oparcie. Alicja jest kobietą, która dąży do swojego celu. Nie waha się podjąć ryzyko dla siebie oraz ukochanych jej osób. Każda strona opowiada Nam o głównych bohaterach, o rodzącej się między Nimi namiętności. Wyczuwamy ten blask, tą chemię między Nimi. Trzymamy kciuki, aby pomimo tajemnic, które skrywają, odkryli między sobą wszystkie karty. Los tak splata ich drogi, miłość kieruje ich ruchami – oddają część siebie, aby druga osoba miała to na co zasługuje.


Wspaniała historia… Już czytam kolejny tom.

1 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie