Szukaj
  • sucharscyczytaja

Agnieszka Olejnik "Randka pod jemiołą"

Agnieszka Olejnik "Randka pod jemiołą"

Wydawnictwo: Czwarta StronaCzy pocałunek pod jemiołą zawsze przynosi szczęście?


"Joanna jest szczęśliwą mężatką. Nie przeszkadzają jej nawet staroświeckie poglądy jej męża dotyczące tego, jak powinna wyglądać i zachowywać się jego żona. Musi mieć długie włosy, zapinać guziki bluzki niemal pod samą szyję i zawsze trzymać w ręce najważniejszy atrybut domowego ogniska – ściereczkę do kurzu. Wszystko jednak się zmienia, gdy Joanna odkrywa, że mąż ją zdradza. Wraz z radykalną zmianą fryzury, bohaterka postanawia całkiem odmienić swoje życie."

 


"Jej decyzja pociąga za sobą szereg konsekwencji – Joanna będzie musiała stawić czoła flirtującemu dyrektorowi szkoły oraz na nowo przemyśleć swój stosunek do pracy. Na szczęście, odkryje wokół siebie ludzi, którzy zawsze będą gotowi jej pomóc."

 "A gdy nadejdzie grudzień i pod butami zacznie skrzypieć śnieg, a wokół unosić się zapach pierników i pomarańczy, nikt nie będzie potrafił oprzeć się uczuciu."

 

W te święta każdy potrzebuje odrobiny bliskości.

„Randka pod jemiołą” jest idealną powieścią, na jesienno – zimowe wieczory, jeśli potrzebujemy przyjemnej i lekkiej lektury. Pełna ciepła i motywująca, podnosząca na duchu, szczypta świątecznego nastroju, który nie jest jedynym wyznacznikiem treści, sprawiają, że z przyjemnością zanurzamy się w kolejnych rozdziałach.
„Randka pod jemiołą” z pewnością spodoba się miłośnikom spokojnych obyczajowych powieści.Ja z ciekawością sięgnę jeszcze po inne powieści tej autorki.

2 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie