Szukaj
  • sucharscyczytaja

Agata Przybyłek „Siedem cudów”

Agata Przybyłek „Siedem cudów”

Wydawnictwo: Czwarta StronaNadchodzi czas cudów.

Tylko czy każdy może na nie liczyć?


Ta książka to wyjątkowa opowieść o tym, co w życiu naprawdę ważne.
Zostało siedem dni do świąt…


"Monice daleko do świątecznego nastroju. Ciągle wpada na byłego chłopaka, dlatego marzy, by już pojechać do rodzinnego domu. Jednak tam, mimo aromatu pieczonych już przez mamę pierników, nikomu nie udziela się radosna atmosfera. Tata Moniki stracił pracę, ale nie chce nikomu o tym powiedzieć. A brat niefortunnie myli datę urodzin swojej ukochanej z urodzinami dawnej partnerki, co stawia pod znakiem zapytania skrzętnie planowane zaręczyny. Co jeszcze może pójść nie tak?"
"Czy bohaterowie mogą liczyć na to, że ich problemy znikną wraz z pojawieniem się pierwszej gwiazdki? Zapach świerku, lampki na choince i przyjemne trzaski w kominku to nie wszystko, co gwarantuje spokój w sercu."
Grudzień staje się czasem radości i miłości, tylko gdy wyciągnie się rękę do drugiej osoby. Niech ta niezwykła atmosfera stanie się też częścią twojego świata.

Bardzo sympatyczna powieść obyczajowa o czasie cudów, czyli o okresie około bożonarodzeniowym, w którym historie siedmiorga głównych bohaterów splatają się z sobą w zaskakujący sposób, nawet dla nich samych.

1 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie